HİZMETLERİMİZ

FREELANCE KODLAMA

Müşteri isteklerine en uygun cevabı vermek ve müşteri ihtiyaçlarını karşılamak için varlığını sürdüren Göz Web Tasarım, freelance kodlama hizmeti destek vermektedir. Satın almış olduğunuz web paketlerindeki kategoriler sizin için yeterli değilse hiç telaşa kapılmayın. Dilediğiniz eklenti, Göz Web Tasarım tarafından eklenip, ihtiyacınız olan ne varsa modüler eklentiler yapılır. Amaç, müşterilerimizin mağdur olmaması, web sitesini özenle ve zevkli şekilde kullanabilmesidir.

 

Satın aldığınız web paketlerinde tema hoşunuza gidebilir fakat sizin ihtiyacınıza göre bazı eksiklikler vardır. Bu durumda freelance kodlama sistemimiz ile istediğiniz eklentiyi web sitesine entegre ediyoruz. Dil eklentisi, bilgi değişikliği veya modül eklenti gibi uzantılar ve aynı zamanda tasarımında birtakım değişiklikler kolaylıkla yapılabilmektedir.

 

Fiyatlandırma kısmında ise işe bağlı olarak değişik göstermektedir. Entegre edilecek uygulama için yeniden mi yazılım yapılacak yoksa köklü bir değişiklik mi yoksa basit bir tasarım uygulaması; bu isteklere cevap vererek fiyatlandırma talebinizi oluşturabiliriz. Yapmanız gereken web sitemizin iletişim bölümünden bize ulaşmanız, isteklerinizi belirtip bize yazabilirsiniz veya bizi arayabilirsiniz.

 

Yazılım dünyasının tüm ayrıcalıklarından faydalanmanız için gelişen ve değişen teknolojiyi takipte kalıp kendini sürekli güncelleyen bir yazılım firması olarak freelance kodlama işinde de oldukça iddialıyız. Amaç her zaman müşteri memnuniyeti ve isteklerine sağlıklı ve doğru bir şekilde cevap verebilmektedir. Bu yüzden emin adımlarla yazılım dünyasında gezinti yapıp, son teknolojik yazılımlar hakkında kendimizi sürekli yenileye bir firmayız. Siz değerli müşterilerimiz ile birlikte çıktığımız bu yolda dilediğiniz, aklınızda tasarladığınız tüm tasarımları gerçek dünyaya aktarma becerisine sahibiz. Siz yeter ki isteyin, hayallerde kalan web sayfalarını dilediğiniz şekle ulaştırmak bizim işimiz. Bu yüzden tarafımıza ulaşarak satın aldığınız paket üzerinden dilediğiniz entegre isteği gerçekleştirilebilir, tasarımla ilgili değişimler yapılabilir.

logo 0506 804 03 40 7 /24 Destek Hattı E:Mail: info@gozwebtasarim.com

Altınay Caddesi 31/2 Altındağ / ANKARA


E-Bülten

Güncel Duyurularımızdan Haberdar Olmak için E-Bülten Listemize Kayıt Olun.

" data-width="200" data-show-faces="true" data-stream="false" data-header="false" ?>" data-width="200" data-show-faces="true" data-stream="false" data-header="false" ?>" data-width="200" data-show-faces="true" data-stream="false" data-header="false" ?>" data-width="200" data-show-faces="true" data-stream="false" data-header="false" ?>" data-width="200" data-show-faces="true" data-stream="false" data-header="false" ?>" data-width="200" data-show-faces="true" data-stream="false" data-header="false" ?>" data-width="200" data-show-faces="true" data-stream="false" data-header="false" ?>" data-width="200" data-show-faces="true" data-stream="false" data-header="false" ?>" data-width="200" data-show-faces="true" data-stream="false" data-header="false" ?>" data-width="200" data-show-faces="true" data-stream="false" data-header="false" ?>" data-width="200" data-show-faces="true" data-stream="false" data-header="false" ?>" data-width="200" data-show-faces="true" data-stream="false" data-header="false">