HİZMETLERİMİZ

Goz Web Tasarim

KURUMSAL KİMLİK

Bir firmanın kurumsal kimliğinin önemini şu örnekle aktarabiliriz. Sizin isminiz sizi nasıl ifade ediyorsa bir firmanın da adının varlığı kurumsal kimlikten geçer. Göz Web Tasarım olarak tüm kurumsal kimlik çalışmalarını özenle hazırlamakta, müşterilerinize sizi en iyi şekilde ifade etmekteyiz.

Binlerce insan düşünün. Hepsinin saçı, duruşu, rengi, mimikleri birbirinden farklıdır. Herkesin kendine has duruşu ve kendine has mizacı vardır. Bir firmanın da kurumsal kimlik sistemi tam da budur. Logotype, logo, slogan, kurumsal renkleri ile birlikte bir bütün olarak firmayı yansıtacak olan kalıp kurumsal kimliktir. Kurumsal kimliğinizi oluşturmak için sizden birkaç bilgiye ihtiyacımız olacaktır. Sizin düşüncelerinizle ve firmamızın bilgilerini harmanlayıp, ortaya harika tasarımlarla birlikte firma duruşunu çıkarmak için heyecanla beklemekteyiz.

logo 0506 804 03 40 7 /24 Destek Hattı E:Mail: info@gozwebtasarim.com

Altınay Caddesi 31/2 Altındağ / ANKARA


E-Bülten

Güncel Duyurularımızdan Haberdar Olmak için E-Bülten Listemize Kayıt Olun.

" data-width="200" data-show-faces="true" data-stream="false" data-header="false" ?>" data-width="200" data-show-faces="true" data-stream="false" data-header="false" ?>" data-width="200" data-show-faces="true" data-stream="false" data-header="false" ?>" data-width="200" data-show-faces="true" data-stream="false" data-header="false" ?>" data-width="200" data-show-faces="true" data-stream="false" data-header="false" ?>" data-width="200" data-show-faces="true" data-stream="false" data-header="false" ?>" data-width="200" data-show-faces="true" data-stream="false" data-header="false" ?>" data-width="200" data-show-faces="true" data-stream="false" data-header="false" ?>" data-width="200" data-show-faces="true" data-stream="false" data-header="false" ?>" data-width="200" data-show-faces="true" data-stream="false" data-header="false" ?>" data-width="200" data-show-faces="true" data-stream="false" data-header="false" ?>" data-width="200" data-show-faces="true" data-stream="false" data-header="false">