Blog

2211-2018

ÜCRETSİZ TAKİPÇİ KASMA VE BEĞENİ ARTTIRMA YOLLARI
Sosyal medya artık hayatımızın vazgeçilmez bir parçası haline geldi. Kullanıcılar olarak yaptıklarınızı, beğendiklerinizi ve düşüncelerinizi artık sosyal medya üzerinden ifade etmeye başladınız. Daha çok kişiye ulaşmak, onlarla iletişime geçmek ve paylaşımlarımıza ortak etmek istiyorsunuz. O yüzden takipçi arttırma yöntemlerini araştırmaya başladınız. 
Göz Web Tasarım olarak biz size yardımcı olalım. Takipçi artırmak ve beğeni kazanmak için iki yöntem bulunmaktadır. Bunlar ücretli takipçi arttırma-beğeni ve ücretsiz takipçi arttırma-beğenidir. Ücretli takip arttırma- beğeniden tahmin ettiğiniz gibi reklam vermektir. Ücretsiz takip arttırma-beğeni de ise birkaç kurala uymanız gerekmektedir. dagiajans.com
İnstagam gibi görselin ön planda olduğu bir uygulama kullanıyorsanız, görsel efektin ve tasarımın kaliteli olması gerekmektedir. Twitter ya da Facebook gibi düşüncelerin ön planda olduğu bir uygulama kullanıyorsanız, konuların güncel ve dikkat çekici olması gerekmektedir.
Bunların dışında bütün uygulamalar da düzenli paylaşım ve hashtag (#) kullanarak takipçi ve beğenilerinizi arttırabilirsiniz. Ancak çok sık paylaşım yapmak ya da gereksiz konulara hashtag (#) açmak takipçi kaybetmenize neden olur.
Göz Web Tasarım olarak Erdal Özer önderliğinde Ankara'da kurulduk. Başta Ankara olmak üzere birçok yerde kaliteli tasarımlar yaptık ve yapmaya devam ediyoruz. Ayrıca böyle sorunlara çözümler üreterek sizlere yardımcı oluyoruz. Daha fazla bilgiye sahip olmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

logo 0506 804 03 40 7 /24 Destek Hattı E:Mail: info@gozwebtasarim.com

Altınay Caddesi 31/2 Altındağ / ANKARA


Whatsapp Destek

Merhaba

Size nasıl yardımcı olabilirim?