Blog

2211-2018

YOUTUBE KANAL ABONESİ ARTTIRMA YÖNTEMLERİ
Televizyon devri bitmek üzere. Artık herşey internet üzerinden yapılıyor. İnsanlar izleyici değil, izlenilen olmak istiyor. Bu yüzden de kameranın karşısına geçip video çekiyor. Bunun için herhangi bir eğitim almıyor ya da sınava girmiyor. İçerik konusunda da herhangi bir kısıtlama yapılmıyor. Çektiği videoyu Google'dan sonra en çok tercih edilen arama motoru olan Youtube'a yüklüyor ve bundan para kazanıyor. Bunu meslek haline getirenler bile var. Ancak diğer işlerden farkı sabit bir maaş yok. Ne kadar çok izlenirseniz o kadar çok para kazanırsınız. Bunun içinde çok abonenizin olması gerekiyor. Peki bunun için ne yapmalı?
Göz Web Tasarım olarak biz size bu konuda yardımcı olalım. Bunun için kaliteli içerikler üretmeniz gerekiyor. İçeriğiniz ilgi çekici olmalı ve izleyenleri sıkmamalı. Ayrıca izleyiciyle aranızı uzun tutmayın. Hafta da en az bir tane video çekin. Yani istikrarlı olun. Bunun dışında Annotations'tan yararlanabilirsiniz. Yani videonunuz sağ üst kısmına başka videolarınızı ekleyebilirsiniz. Son olarak çok para kazanacağım diye kişiliğinizden, insanlığınızdan ödün vermeyin! Siz kendiniz olun, herşey zamanla yerini bulacaktır.
Biz Göz Web Tasarım olarak, web sitesi haricinde böyle güncel konulara çözümler üretiyoruz. Erdal Özer liderliğinde Ankara'da kurulduk. Sizde bu konuda daha fazla bilgiye sahip olmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

logo 0506 804 03 40 7 /24 Destek Hattı E:Mail: info@gozwebtasarim.com

Altınay Caddesi 31/2 Altındağ / ANKARA


Whatsapp Destek

Merhaba

Size nasıl yardımcı olabilirim?