Blog

2111-2018

AÇILMAYAN ANDROİD TELEFONU AÇMA

Android telefonlar da en çok başa gelen sorun telefon açılmamasıdır. Eğer telefonun garantisi varsa ve dolmadıysa bu durum kullanıcıyı pek korkutmaz. Ancak telefonun garantisi dolduysa bu durum kullanıcıları epey korkutur. Telefoncuya gittiğinde belki telefonu aldığı fiyattan daha fazla ücret ödeyeceğini düşünerek, sorunu kendisi halletmeye çalışır.

En çok bilinen ve uğraştırmayan yöntem, telefonun bataryasını çıkarıp geri takmaktır. Bu yöntem işe yaramadıysa ya da telefonunuz bataryası çıkarılmıyorsa o zaman söyleyeceğimiz yöntemlerden birisini denemelisiniz. Uyguladığınız yöntemin işe yaradığını ekranda beliren logodan anlayabilirsiniz.

Bu yöntemlerden bazıları; ses arttırma-azaltma ve güçlerine aynı anda basmak, ses artırma ve güç tuşuna ya da ses azaltma ve güç tuşuna aynı anda basmak, güç tuşu ve home tuşuna aynı anda basmak, ses kontrolleriyle home tuşuna aynı anda basmak ya da ses tuşlarıyla kamera tuşuna aynı anda basmak. Bu yöntemleri denerken biraz beklemeli ve ekranda logo belirdiğinde tuşlardan elinizi çekmelisiniz.

logo 0506 804 03 40 7 /24 Destek Hattı E:Mail: info@gozwebtasarim.com

Altınay Caddesi 31/2 Altındağ / ANKARA


Whatsapp Destek

Merhaba

Size nasıl yardımcı olabilirim?