Blog

2311-2018

AKILLI TELEFONLAR HAYATIMIZA NELER KATTI?

iphone 14 pro max

Teknoloji çağında yaşamaktayız. Teknoloji denilince akla ilk cep telefonları gelmektedir. Bunun nedeni, cep telefonlarını hayatımızın her alanında kullanmamızdır. Neredeyse herkesin cep telefonu var hatta bazılarının birden fazla cep telefonu var. Cep telefonu denilince de akla ilk dokunmatik akıllı telefonlar gelmektedir. Tuşlu telefonlar çok narin görülmektedir. Peki gerçekten dokunmatik akıllı telefonlar akıllı mı? Akıllıysa hayatımıza neler katıyor?

Göz Web Tasarım olarak biz bu konuyu sizler için araştırdık. Akıllı telefonlar sayesinde sevdiklerimizle görüntülü konuşabiliyoruz. Fotoğraf ve video çekerek anılarımızı ölümsüzleştiriyoruz. Konum özelliğiyle kaybolmuyor ya da sevdiklerimizin nerede olduğunu bulmakta zorlanmıyoruz. İstediğimiz zaman, istediğimiz yerde, istediğimiz müziği dinleyebiliyoruz. Sosyal medya gibi eğlencelerden yararlanabiliyoruz. Bunlar sadece bazıları… Daha birçok örnek verebiliriz.

Göz Web Tasarım; web tasarım, yazılım yapmakta ve bu tür sorulara cevap vermektedir. Erdal Özer liderliğinde Ankara’da kurulduk. Ankara başta olmak üzere birçok yerde farklı projelere imza atıyoruz. Daha fazla bilgiye ulaşmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

logo 0506 804 03 40 7 /24 Destek Hattı E:Mail: info@gozwebtasarim.com

Altınay Caddesi 31/2 Altındağ / ANKARA


Whatsapp Destek

Merhaba

Size nasıl yardımcı olabilirim?