Blog

1103-2018

GÖZ WEB TASARIM

Günümüzde birçok firma, ürün satışını, ürün tanıtımını ve müşteri potansiyelini arttırmak için web sitelerine ihtiyaç duymaktadır. Bu web siteleri bir nevi, firmaların internetteki temsilcisidir. Bu sebeple kurulan sitelerin, kurallara uygun olması ve amaca yönelik olması gerekmektedir. Bu sektörde hizmet vermekte olan, Göz web tasarım firması, ihtiyaca en uygun web siteleri tasarlamaktadır. Bir web sitesinden beklenen özellikler ise, hızlı kullanıma uygun olması, alan adının doğru seçilmesi, site içerisinde kullanılan tüm makaleler konu odaklı olması ve web sitesinin tasarımının dikkat çekici olmasıdır. Göz web tasarım, kurduğu tüm sitelerde bu kurallara dikkat etmektedir. Google veya diğer arama motorlarının belirlemiş olduğu kriterlere uygun olan web siteleri, sonuç sırasındaki yeri bir hayli yüksektir. Göz web tasarım firmasının ilk amacı, kurmuş olduğu sitelerin arama motorlarındaki sırasını yükseltmek ve sitenin daha çok ziyaretçiye ulaşmasını sağlamaktır. Google uyumlu bir web sitesinin en önemli özelliği uygun bir alan adı seçimidir. Seçilen alan adı fazla 50 karakterden oluşmalı ve akılda kalıcı olacak bir şekilde seçilmelidir. Şirket adınız uzun olsa da, seçtiğin alan adı kısa olmalıdır. Alan adının seçimi yapılırken, hizmet verdiğiniz sektördeki terimler kullanılmalı ve ilgi çekici sözcükler seçilmelidir.  Göz web tasarım firmasının önemli özelliklerinden biride, uygun alan adı seçimleridir. Firma tarafından tasarlanan web sitelerinin alan adları, alanında uzman kişiler tarafından seçilmektedir. Size uygun alan adı araştırılmakta ve seçilen alan adı ile sitenizin ziyaretçi sayısı arttırılmaktadır.

 

Göz web tasarım, müşterilerine yazılım hizmeti de vermektedir. Sitenize uygun yazılımlar geliştirilmekte ve kullanım kalitesi arttırılmaktadır. Google ve diğer arama motorları tarafından önemsenen sitelerin başında, güncellenen web siteleri gelmektedir. Güncelleme işlemi, sayesinde tasarlanan web siteleri geliştirilmektedir. Bu güncelleme işleminde yapılması gerekenler ise, web sitesine seo uyumlu makaleler, videolar ve resimler eklenmesidir. Göz web tasarım, kurduğu sitelerin güncellenmesini sağlayan makaleleri ücretsiz bir şekilde siteye eklemektedir.  Erişim noktalarında başarıyı yakalamış olan Göz web tasarım, müşteri memnuniyetine çok önem vermektedir. İyi bir web sitesinden beklenen tüm özelliklere hakim olmakta ve tasarlanan web sitelerinin renk uyumuna dikkat etmektedir.

 

Göz web tasarım, doğru boyutlarda hosting hizmeti de sağlamaktadır. Sitenizin daha hızlı açılmasını ve sitenizin kullanım boyutunu belirleyen hostigler, uygun kriterlere göre seçilmektedir.

logo 0506 804 03 40 7 /24 Destek Hattı E:Mail: info@gozwebtasarim.com

Altınay Caddesi 31/2 Altındağ / ANKARA


Whatsapp Destek

Merhaba

Size nasıl yardımcı olabilirim?