Blog

2311-2018

BİLİNÇSİZ İNTERNET KULLANIMI UYKU DÜZENİNİ OLUMSUZ ETKİLİYOR

Uyku, sağlığımız için çok önemlidir. Uyku sırasında beyin dinlenir ve gün içerisinde yapılanları tekrar eder. Vücut kendini yeniler. Uykunun yeterince alınmaması sonucunda beyin dinlenemez ve vücut kendini yenileyemez.

Bunun sonucunda güne yorgun başlar ve hayatın zevkini çıkaramayız. Yaptığımız işlere adapte olamayız. Peki insan o çok sevdiği uykudan ne için vazgeçer?

Biz söyleyelim, internet! İnternet faydalı işlerde kullanıldığında muhteşem birşeydir. Hayatımıza kattığı kolaylıklar yazmakla bitmez.  Ama az önce söylediğimiz gibi faydalı işler için kullanıldığında çok yararlıdır.

Kötüye kullanıldığında insanın başına neler açtığını sosyal medyadan, haberlerden ve gazetelerden okumuşsunuzdur. Normal bir insan günde 8 saat uyumalıdır. İnternet için uykudan vazgeçmemliyiz. Sağlığımızı riske atmamalıyız.

Göz Web Tasarım olarak web tasarım dışında güncel konulara cevaplar veriyoruz. Erdal Özer önderliğinde Ankara’da kurulduk. Sizde sorularına cevap bulmak ve daha fazla bilgiye sahip olmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

logo 0506 804 03 40 7 /24 Destek Hattı E:Mail: info@gozwebtasarim.com

Altınay Caddesi 31/2 Altındağ / ANKARA


Whatsapp Destek

Merhaba

Size nasıl yardımcı olabilirim?