Blog

1504-2023

En İyi Göz Web Tasarım

Göz Web Tasarım Hangi Özellikleri Kapsıyor?

Göz yazılımımız hiçbir yerde olmayan genel özellikleri barındırır. Genel özellikler;

Göz Web Tasarım Şablonları ve Tasarımları

Belirlediğiniz göz hazır web sitesi tasarımını deneme sitesi oluşturarak hazırlayabilirsiniz. Oluşturduğunuz deneme web sayfasında logonuzu hızlı bir şekilde kullanabilir, istediğiniz içerikleri oluşturabilirsiniz. Temaların font türü, renkleri, menü başlıkları vb. çok sayıda ayarını özelleştirebilirsiniz. Bilgi Kurumsal yardım sayfasında yardım dökümanları vardır. Göz web tasarım yazılımı resposive'dir.

Göz Web Tasarım Şablon Fiyatları

Bir göz web sitesi maliyeti talep edilen tasarımsal özelliklere göre değişebilmektedir. Firmamızda web tasarım maliyetleri düşüktür. Örneğin; 79 içerik ve 103 görsel yüklemek isterseniz standart şablon ücretiyle web sitenizi kurabilirsiniz. Ekonomik hazır göz sitesi için müşteri temsilcimizle iletişime geçebilirsiniz.

 

Göz Web Tasarım E-Posta Adedi Ne Kadardır?

Sınırsız e-posta adresleri açabilirsiniz. Göz web tasarım paketlerinde email limiti bulunmaz.

Göz Web Sitesini Nasıl Satın Alabilirim?

Göz web tasarım temaları aracılığıyla web sayfası kurmak oldukça kolaydır. Kullanmak istediğiniz temanın yanında yer alan satın alım bağlantısı ile satın alabilirsiniz. Ödemenizin sonrasında 10 dakika içinde web sayfanız bizim tarafımızdan aktif edilecektir. Göz web tasarım alan adı Bilgi Kurumsal tarafından sağlanır. Kurulum tamamlandıktan sonra yönetim paneli bilgileri gönderilecektir. Çanakkale ile Ankara ve Uşak şehirleriyle beraber Türkiye'nin tüm şehirlerinde sitesini kurduğumuz müşteriler vardır.

Ücretsiz Göz Web Sitesi Mümkün müdür?

Ne Yazık ki bedava göz internet sitesi sahibi olmak mümkün değildir. İnternet sitenizin kurulabilmesi için mecburen alan adı tescili ve hosting alınmalıdır.

Göz Web Tasarım Yönetici Paneli Türkçe mi?

Göz web sayfanızı teknik bilgi gerektirmeden kullanabilirsiniz. Göz web tasarım yönetici paneli Türkçedir ve çok dillidir.

logo 0506 804 03 40 7 /24 Destek Hattı E:Mail: info@gozwebtasarim.com

Altınay Caddesi 31/2 Altındağ / ANKARA


Whatsapp Destek

Merhaba

Size nasıl yardımcı olabilirim?