Blog

2211-2018

FACEBOOK SAYFA BEĞENİSİ NASIL ARTTIRILIR?
Kİtap, kişi, işletme vb. durumlarda Facebook da özel hesap yerine sayfa açılır. Genellikle herkese açık olur ve belli bir konu üzerine açılır. Burada sizi takip eden kişiler arkadaşlık isteği göndermez, sayfanızı beğenir. Bu da daha çok kişiye ulaşmanızı sağlar. Peki sayfa beğenisi nasıl arttırılır?
Göz Web Tasarım olarak bu sorunuza cevap verelim. Öncelikle sayfanız güncel olmalı. Yani sayfanızı sürekli yenilemelisiniz. Sürekli paylaşım yapmalısınız. Ancak içeriğinizin dışına çıkmamalısınız. Facebook'a reklam verebilirsiniz. Bu biraz maliyetli olacaktır. Ancak erişiminiz artar. Arkadaşlarınızı ya da ünlü kişileri etiketleyebilirsiniz. Bunu dışında sayfa beğeninizi arttırmak için bilmediğiniz proğramları yüklemeyin ya da sayfalara kanmayın. Bunlara para vermeyin. Sayfanızın gizliliği elden gider ve sizden habersiz sayfanızdan hoş olmayan paylaşımlar paylaşılır. O yüzden bu konuda hassas davranmalısınız.
Göz Web Tasarım olarak güncel konulara çözümler sunuyor ve sizi bu konularda bilgilendiriyoruz. Ayrıca web tasarım ama yazılım konusunda iddialı projelere imza atıyoruz. Erdal Özer önderliğinde Ankara'da kurulduk. Daha fazla bilgiye sahip olmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

logo 0506 804 03 40 7 /24 Destek Hattı E:Mail: info@gozwebtasarim.com

Altınay Caddesi 31/2 Altındağ / ANKARA


Whatsapp Destek

Merhaba

Size nasıl yardımcı olabilirim?