Blog

2111-2018

GOOGLE BOTLARI SİTEYİ NASIL TARAR?

Firmanızın gelişmesi için bir web sitesi kurdunuz. Sitenizi yazı ve fotoğraflarla doldurdunuz. Google arama motorunda üst sıralarda olmak için reklam ücreti ödediniz. Peki hiç düşündünüz mü, Google nasıl sizi üst sıralara koyuyor? Sitenizde nelere dikkat ediyor?

Biz size bu konuda yardımcı olalım. Google arama motorunda sizi üst sıralara koymak için sitenize bot göndermektedir. Bazı hususlara bakarak, sitenizin kalitesini ölçmekte ve ona göre bir sıraya koymaktadır. Peki bu hususlar neler? Google botları; sitenizin yazılımına, yazım şekillerine, web tasarımına, fotoğraflara ve SEO uyumuna dikkat etmektedir. Buna göre sizin kalitenizi belirlemektedir.  Google botları sitenize 15- 30 gün aralıklarla gelmektedir. Sitenizin kalitesine göre gelme süreleri farklılık gösterebilir. O yüzden iyi bir web tasarım ve yazılım firmasıyla çalışmanız şart! dagiajans.com

Göz Web Tasarım olarak Erdal Özer liderliğinde Ankara’da kurulduk. Farklı donanım ve yazılımlarımızla farkımızı her zaman ortaya koyduk. Tasarımlarımız kalitemizi gösterdik. Sizde Göz Web Tasarım farkıyla iyi bir web sitesine sahip olmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

logo 0506 804 03 40 7 /24 Destek Hattı E:Mail: info@gozwebtasarim.com

Altınay Caddesi 31/2 Altındağ / ANKARA


Whatsapp Destek

Merhaba

Size nasıl yardımcı olabilirim?