Blog

2111-2018

GOOGLE REKLAMLARINDA NASIL ÜST SIRALARA ÇIKARSINIZ?

Artık her şey internet üzerinden yapılmaktadır. Özellikle de alışveriş yani ticaret sektörün de internet çok tercih edilmektedir. Bu yüzden ticaret ya da diğer sektörlerde iseniz bir web sitenizin olması gerekiyor. Eğer Google aramalarında üst sıralara çıkmak istiyorsanız basit bir web sitesiyle bu mümkün değil!

Bazı firmalar bunun için reklam ücreti veriyorlar. Bu da biraz pahalıya patlıyor. Ancak hemen karamsar olmayın! Bazı kurallarla cebinizi yakmadan da Google aramalarında üst sıralara çıkabilirsiniz.

Nasıl mı? Öncelikle sitenizdeki yazıların SEO uyumlu olması gerekiyor. Yani kaliteli bir yazılım şart! Anahtar kelimeleri özenle seçmeli ve web tasarımınız çok iyi olmalı. Bunu tek başınıza bir oturuşta yapamazsınız. Bunun için bir web tasarım ve yazılım firmasıyla çalışmalısınız.

Göz Web Tasarım SEO uyumlu, farklı web tasarıma sahip kaliteli web siteleri yapıyoruz. Erdal Özer liderliğinde Ankara’da kurulduk. Sizde Google aramalarında üst sıralarda yer almak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

logo 0506 804 03 40 7 /24 Destek Hattı E:Mail: info@gozwebtasarim.com

Altınay Caddesi 31/2 Altındağ / ANKARA


Whatsapp Destek

Merhaba

Size nasıl yardımcı olabilirim?