Blog

1503-2018

Google’da Üst Sıralara Çıkmak

Günümüz medyası artık dijital üzerinden ilerlemektedir. Reklamcılığın dijital mecraya geçmiş olması da dünyanın en çok kullanılan arama motoru olan Google üzerinden geçer. www.gozwebtasarim.com firmamızla firmanızın Google’da en üst sıralara çıkmasını sağlamakla beraber hizmeti en üst düzeyde profesyonel ekibimiz tarafından vermekteyiz. Google üst sıralar için kişisel çabanız her ne kadar başarılı olursa olsun mutlaka profesyonel ekip tarafından yardım almanızı şiddetle öneririz. Çünkü gözünüzden kaçan herhangi bir durumda Ankara web tasarım konusunda oldukça ilerleyen Göz Web Tasarım, sizin için bunu ileri seviyede mümkün kılar. Üst sıralara çıkma konusunda SEO’dan içerik yazmaya kadar her alt başlığı sizinle iletişim halinde ilerleten firmamız, kısa süre içinde ve sabırla saygın bir firma olmanızı dijital mecra üzerinden sağlayabilmektedir.

Optimizasyon kısmında özellikle SEO’ya ciddi şekilde önem veren Göz Web Tasarım, müşterilerini dikkatle dinleyerek istenilen hizmetin kat be kat fazlasını hakkıyla veren Ankara’da öncü gelen web tasarım firmalarından bir tanesidir. Google’da üst sıralara çıkmak için 6 alt başlıkta yapılacakların listesini sizler için paylaşabiliriz:

  1. Google kriterlerine uygun içerikler
  2. Sitenin maksimum hızlı olması
  3. Site içi içeriklerin SEO uyumlu içeriklerle kaplı olması
  4. Anahtar kelimelerin dikkatle analiz edilip incelenmesi
  5. İçerik yazım faaliyeti
  6. Site dışı yapılan SEO optimizasyon uygulaması

 

Bu 6 maddeyi dikkatle önemseyip sitenize entegre eden Göz Web Tasarım, Google’da üst sıralara çıkabilmeniz için gereken tüm yöntemleri tarafınıza sunup, adıma adım ilerlemektedir. Müşterilerinin de bilgisine ve isteklerine önem veren Ankara web tasarım firmamız, hakkını vererek yaptığı çalışmalarda müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutarak % 100 güven sağlamayı hedeflemektedir.

Sitenizi en üst seviyelerde tutmayı hedeflerken aslında ilk işimiz teknik olarak sitenin kurulum aşaması olarak karşımıza çıkıyor. Sitenin teknik alt yapısı ne kadar sağlamsa, ona göre akıllı Google uygulaması bunu anlayıp (örneğin kopya içerik varsa hemen anlar) ona göre en üst seviyelere kadar çıkarabilmektedir. Alt yapı sağlam olmazsa diğer yapılan hiçbir işlem işe yaramaz. O yüzdenin binanın kökünden başlamak en başarılısıdır. Site içindeki içerikler ne kadar SEO uyumlu olursa olsun alt yapı desteği sağlam değilse Google bunu anlar ve size ona göre muamele eder. Bu yüzden akıllı Google’ı kızdırmamak adına SEO2ya alt yapıya ve diğer teknik tüm maddelere dikkat ederek, Google’da sizin sitenizin de en üst sıralara kadar taşıyabiliriz.

 

Google’ı Kızdırmayalım

Dünyanın en çok kullanılan arama motoru olan Google, akıllı olması ile teknolojide cin fikirli kişilerin önüne epeyce geçmiş durumdadır. Herhangi bir hileyi kabul etmemekle beraber, üst sıralara çıkmak konusunda sitenizi ret bile edebilir. Bu yüzden Google’ı kızdırmamak adına profesyonel kişiler tarafından destekle başarı sıranızı en üste taşıyalım. Kaliteli ve üst sıralarda görmek istediğiniz siteniz için bizimle dilediğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz.

logo 0506 804 03 40 7 /24 Destek Hattı E:Mail: info@gozwebtasarim.com

Altınay Caddesi 31/2 Altındağ / ANKARA


Whatsapp Destek

Merhaba

Size nasıl yardımcı olabilirim?