Blog

2111-2018

İPHONE ANİMASYONLARI NASIL KAPATILIR?

Apple,  en çok tercih edilen elektronik cihaz markalarının başında geliyor. Ürettiği telefonlara İphone (İphone 4, İphone 5-5s, İphone X-XS vb.)  adı verilmiştir. Kendine has bazı özellikleriyle piyasaya çıktığı günden beri dikkatleri üzerinde toplamaktadır. Hatta bazı telefon firmaları İphone modelini taklit bile etmiştir. Görünüş olarak çok benzeseler de kullanışa gelindiğinde İphone kendini hemen belli etmiştir. Kamera, IOS, tasarım ve bazı teknik özellikleriyle beğeni toplasa da birkaç özelliği de rahatsızlık vermiştir. Bunların başında animasyonlar yer almaktadır. Birçok İphone kullanıcısı bundan rahatsız olmakta ve kapatmaya çalışmaktadır.

Biz size bu konuda yardımcı olalım. İphone animasyonları 4 adımda kolaylıkla kapatabilirsiniz. Cihanızın ana ekranında bulunan ayarlar bölümüne girin. Gelen ekranda  genel kısmına dokunun. Karşınıza bir liste gelecektir. Orada erişilebilirlik bölümüne girin ve hareketi azalt yazan yere dokunun.

Hareketi azalt kısma dokunduğunuz butonu aktif hale getireceksiniz. Animasyonları tekrar açmak isteiğinizde aynı adımları izleyip hareketi azalt kısmı pasif hale getirebilirsiniz.

logo 0506 804 03 40 7 /24 Destek Hattı E:Mail: info@gozwebtasarim.com

Altınay Caddesi 31/2 Altındağ / ANKARA


Whatsapp Destek

Merhaba

Size nasıl yardımcı olabilirim?