Blog

2611-2018

MOBİL WEB YAZILIM
Araştırmalara göre en çok kullanılan telnolojik ürün, cep telefonlarıdır. Peki neden cep telefonları? Çünkü taşınabilir ve pratik. Acil bir durumda iletişim kurmak ya da internete girmek için bilgisayarınızın olması gerekmiyor. Artık ihtiyaçlarımızı, cep telefonlarımızdan rahatlıkla halledebiliyoruz. Alışveriş yapmak, eğlenmek, ders çalışmak ya da işle ilgili herhangi bir gelişmede cep telefonları adeta bulunmaz bir nimet.

 
Bunları bilen, farkeden bir firmanın da web sitesini mobil uyumlu yapması şart! Yoksa sektörde binlerce adım geri demektir. O yüzden büyük bir firmaysanız ve sektörünüzde zirveye ulaşmak istiyorsanız web sitesinizi mobil uyumlu yapmalısınız. Hatta mobil uygulamanız olmalı. Bunun için de işini iyi yapan bir web tasarım ve yazılım firmasıyla çalışmalısınız. Göz Web Tasarım'la...
Görsel olarak ilgi çeken, uygulamaya çok kişi girdiğinde donma ya da çökme gibi yazılımsal hatalar vermeyen, müşteri de merak uyandıran bir mobil uygulamayı ancak işinde uzman ve deneyimli bir mobil web yazılım çalışanı yapabilir.


Erdal Özer liderliğinde Ankara'da kurulan Göz Web Tasarım firmamız, web tasarım ve yazılım konusunda profesyonel çalışmaktadır. İşinde uzman, kendini yenileyen, deneyimli bir ekibimiz bulunmaktadır. Siz de mobil web tasarım konusunda profesyonel bir destek almak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

logo 0506 804 03 40 7 /24 Destek Hattı E:Mail: info@gozwebtasarim.com

Altınay Caddesi 31/2 Altındağ / ANKARA


Whatsapp Destek

Merhaba

Size nasıl yardımcı olabilirim?