Blog

1411-2018

Bir web sitesine ihtiyacınız var değil mi? O yüzden de işini iyi yapan, güvenebileceğiniz bir web tasarım ve yazılım firması arıyorsunuz. İsteklerinizi dinleyip  iyi analiz edecek, sizinle fikir alışverişinde bulunup bunu bir taslak haline getirecek, sitenizde en iyi kurulum ve yazılımı kullanacak, oluşturduğu tasarımı sitenin her yerinde kullanabilecek, çalışmalar bittikten sonra son kontrolleri yapacak ve en önemlisi yeniliğe ve gelişime açık olacak profesyonel bir web tasarım firması... Bulunması çok zor bir web tasarım firması değil mi?

Hayır, değil! Yanlış okumadınız, gerçekten zor değil! 
dagi ajans olarak profesyonel hizmet vermekteyiz. Bizimle iletişime geçtiğiniz andan itibaren isteklerinizi dinliyor ve fikirlerinize önem veriyoruz. Ardından fikirleriniz doğrultusunda bir taslak oluşturuyor ve size sunuyoruz. Onay vermeniz dahilinde sitenizin kurulum ve tasarıma başlıyoruz. Son olarak bütün kontrolleri yapıp teslim ediyoruz. Size sadece sitenizi keyifle kullanmak kalıyor. 
Erdal Özer önderliğinde kurulan Göz Web Tasarım firmamız, Ankara'da bulunmaktadır. Sizde profesyonel bir web tasarıma sahip olmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. 
Fikirleriniz, profesyonel hizmetimizin en değerli parçasıdır.

logo 0506 804 03 40 7 /24 Destek Hattı E:Mail: info@gozwebtasarim.com

Altınay Caddesi 31/2 Altındağ / ANKARA


Whatsapp Destek

Merhaba

Size nasıl yardımcı olabilirim?