Blog

2111-2018

SEO UYUMLU MAKALE NASIL YAZILIR?

Web sitelerinde olmazsa olmaz özelliklerinden biri SEO uyumlu olmasıdır. Eğer web siteniz SEO uyumlu değilse sitenizde kaliteden söz edilemez. Bir sitenin kalitesini belirleyen en önemli unsurlardan bir tanesi SEO uyumudur. SEO uyumu Google arama motorunda sizi üst sıralara çıkartır. O yüzden web sitenizin SEO uyumlu olmasına dikkat etmelisiniz. Peki SEO uyumlu makale nasıl yazılır?

SEO uyumlu makale; anahtar kelimeleri belirlenmiş, URL’de anahtar kelimeler belirtilmiş ve  alt başlıkları olan makalelerdir. Bu makaleleri yazmak kolay değildir. Bu yüzden yazarken konuya uygun, konuyu ön plana çıkaracak anahtar kelimeler belirlenmeli ve yazı içinde kalın biçimde yazılmalıdır. Ayrıca URL içinde anahtar kelimelerin belirtilmesine özen gösterilmelidir. Uzun makalelerde en az iki alt başlık konulmalıdır.

Göz Web Tasarım olarak Erdal Özer önderliğinde Ankara’da kurulduk. Bu zamana kadar birçok farklı tasarımlara imza attık. Kalitemizi en başta kendi sitemizle gösterdik. Web sitelerinizi SEO uyumlu yapmaktayız. Siz de SEO uyumlu web sitesine sahip olmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

logo 0506 804 03 40 7 /24 Destek Hattı E:Mail: info@gozwebtasarim.com

Altınay Caddesi 31/2 Altındağ / ANKARA


Whatsapp Destek

Merhaba

Size nasıl yardımcı olabilirim?