Blog

2211-2018

TWİTTER TAKİPÇİ ARTIRMA YÖNTEMLERİ
Günümüzde sosyal medya önemli bir yere sahi
p. Kullanıcılar düşüncelerini, anılarını artık başkalarıyla paylaşma ihtiyacı duyuyorlar. Hatta bunu alışkanlık haline getirenler bile var. En çok kullanılan sosyal ağlardan biri de Twitter. Genellikle düşünceleri paylaşmak için kullanılan twitter özellikle de gençlerin ilgi odağı haline geldi. Çoğu Twitter kullanıcısı, takipçilerini artırarak kendisini daha çok kişinin görmesini ve tanımasını istiyor. Ancak bu kadar da kolay değil!
Göz Web Tasarım olarak size ne iyi takipçi artırma yöntemleri vereceğiz. Ama öncesinde biraz kendimizden bahsedelim. Bizi tanıyın ki vereceğimiz taktiklerinin ne kadar kaliteli olduğunu görmüş olun. Göz Web Tasarım olarak Erdal Özer önderliğinde Ankara'da kurulduk. Günümüzün problemlerini çözmek için sürekli kendimizi geliştirdik ve farklı çözümler ürettik. İşte bunlardan biri de Twitter takipçi artırma yöntemleri.
Öncelikle fazla takipçiye ulaşmak için paylaşımlarınızın ilgi çekici yani güncel ve farklı olması gerekir. Takipçilerinizin mesajlarını elinizden geldiğince cevaplamaya çalışın, aranızdaki iletişimi koparmayın.  Güncel konuları retweet edin. Günde çok fazla tweet atmayın. Fazla tweet takipçilerinizi bunaltabilir. Son olarak hashtag kullanmayı unutmayın. Hashtag, # işareti ile açılır. Böylelikle timeline'larda öne çıkarsınız. Bu da size takipçi kazandırır. 
Sosyal medya hakkında daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

logo 0506 804 03 40 7 /24 Destek Hattı E:Mail: info@gozwebtasarim.com

Altınay Caddesi 31/2 Altındağ / ANKARA


Whatsapp Destek

Merhaba

Size nasıl yardımcı olabilirim?