Blog

1611-2018

WEB TASARIM SEO
Web site hakkında araştırma yaparken genellikle SEO uyumlu diye bir başlık okursunuz. Ancak SEO hakkında kesin bir bilgiye sahip olmak pek mümkün olmaz. Her ne kadar SEO uyumlu denilse de yazılım ve web tasarımda birçok eksikliğe rastlanır ve siz sitenizde SEO ararsınız. Bunun nedeni SEO'nun tam anlamını birçok kişinin tam olarak bilmemesidir.
SEO, kısaca google aramalarında sizin ön planda olmanızdır. Yani bir müşteri arama yaparken, sayfaya ilk gelen siteler arasında sizin olmanızdır. Sitenizin SEO uyumlu olması için de kodlamaların doğru yazılması gerekmektedir. Doğru kodlamayı da SEO uyumunu bilen alanında uzman kişiler yapabilir. 
Biz dagi Web Tasarım firması olarak isteğe bağlı olarak alanında uzman ekip arkadaşlarımız SEO uyumlu web siteleri tasarlamaktayız. Kurucumuz Erdal Özer'in öncülüğünde profesyonel olarak hizmet vermekteyiz. Ankara'da bulunan dagi Web Tasarım, SEO konusunda da farkını ortaya koymaktadır. Sizde SEO konusunda uzman kişilerden destek almak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

logo 0506 804 03 40 7 /24 Destek Hattı E:Mail: info@gozwebtasarim.com

Altınay Caddesi 31/2 Altındağ / ANKARA


Whatsapp Destek

Merhaba

Size nasıl yardımcı olabilirim?